top of page

PLC programozó

nyitott pozíció

A Quantum Automation Kft. a megnövekedett piaci igények miatt programozót keres célgépek gyártásához.

Feladat:
PLC vezérlésű egyedi célgépek elektromos tervezése, teljes körű programozása.

Elvárások:

  • Villamosmérnök (BSc vagy MSc) vagy megfelelő szakmai képesítés (PLC programozói bizonyítvány)

  • 3 év szakmai tapasztalat

  • Angol nyelv használata szóban és írásban

  • Rugalmasság és fogékonyság az új technológiák, ismeretek iránt

  • Szakmai elhivatottság

  • Önálló munkavégzés

  • Magyarországon belüli kiküldetések vállalása

PLC programozó állás

Előny:

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

  • Siemens, Allan Bradley és Beckhoff PLC-k ismerete

  • Célgépek programozásában szerzett tapasztalat

  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetést

  • Változatos feladatokat

  • Önállóságot és kreatív környezetet

  • Az ipari automatizálásban használt új technológiák és megoldások bevezetését és kipróbálását a gyakorlatban

  • Folyamatos szakmai fejlődést

  • Sikerorientált csapatot, barátságos és segítőkész kollégákkal

  • Pozitív munkakörnyezetet, modern munkaeszközökkel

  • Hosszú távú perspektívát egy rohamosan fejlődő, versenyképes vállalatnál

Munkavégzés helye:
Quantum Automation Kft. budaörsi telephelyén és megrendelőink magyarországi és külföldi telephelyein.

karrier@quantumautomation.hu címre várjuk a fényképes önéletrajzokat, bérmegjelöléssel.

bottom of page