top of page

Műszerész

nyitott pozíció

A Quantum Automation Kft. a megnövekedett piaci igények miatt műszerészt keres egyedi célgépek villamos szekrényének szereléséhez, kötözéséhez, telepítéshez.

Feladat:

Egyedi célgépek villamos szekrényének szereléséhez, célgépek elektromos kötése. Az elkészült célgépek telepítése, a telepítést végző csapat részeként.

Elvárások:

  • Minimum középfokú, vagy szakmai irányú végzettség

  • Villamos kapcsoló szekrények építésében szerzett tapasztalat

  • B kategóriás jogosítvány

  • Magyarországon belüli kiküldetések vállalása

  • Rugalmasság és fogékonyság az új technológiák, ismeretek iránt

  • Szakmai elhivatottság

  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetést

  • Változatos feladatokat

  • Önállóságot és kreatív környezetet

  • Sikerorientált csapatot, barátságos és segítőkész kollégákkal

  • Folyamatos szakmai fejlődést

  • Hosszú távú perspektívát egy rohamosan fejlődő, versenyképes vállalatnál

Munkavégzés helye:
Quantum Automation Kft. budaörsi telephelyén és Megrendelőink magyarországi és külföldi telephelyein.

karrier@quantumautomation.hu címre várjuk a fényképes önéletrajzokat, bérmegjelöléssel.

bottom of page